0 545 216 32 32
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
KG Zemin Kaplama

Firma Tarihçesi

DAŞ İNŞAAT Firması olarak 1998 yılından bu yana zemin sektöründe kaliteli, güvenilir ve yenilikçi hizmet anlayışıyla faaliyet göstermektedir. 21 yıllık Hizmet sektöründeki bilgi ve birikimi KG Zemin Kaplama Firması ile birleştirmiş ve faaliyetlerine süratle devam etmektedir.

Faliyet alanlarımız; Anti Statik Anti Bakteriyel PVC zemin kaplamaları, Masif, Parke, Lamine Parke, Laminant Parke zemin kaplama malzemeleri, Kapalı-Açık mekan FİBA – FİVB – FİFA onaylı spor zemin kaplama malzemeleri,  Epoksi zemin kaplama malzemeleri ve her mekana uygun karo ve rulo halı zemin kaplamalarını içermektedir. Firmamız bünyesinde alanlarında profesyonel, yurtdışı eğitim almış uygulama ve montaj ekibi ile faaliyet göstermekte olduğu zemin kaplama işlerini Türkiye genelinde özveri ile yerine getirmektedir.

Misyonumuz

  • Kaliteli, uzun ömürlü ve garantili
  • Ekonomik
  • Pratik uygulanabilir, kullanımı kolay
  • Sayısız renk ve desen alternatifleri sunabilmek.

Vizyonumuz

Endüstriyel zemin kaplamalarının temizlik ve bakım ürünlerimizle korunmasının sağlayarak zeminlerin ömrünün uzatılması ve Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde belirleyerek, doğru zemin ürününün seçilmesi konusunda müşterilerimize destek vermek vizyonumuzdur.